Třetí oddíl

Blížící se oddílové akce

.

Letní tábor ve Valdově
35. tábor našeho oddílu se bude konat od soboty 13. do soboty 27. července 2024.

Z organiizačních důvodů je účast možná pouze:

a) na celý tábor (preferujeme)

b) od 13. do 20. 7. 2024 (ve výjimečných případech)

c) od 20. 7. do 27. 7. 2024 (ve výjimečných případech)

Protože termín tábora oznamujeme vždy rok dopředu, věříme, že se účastníkům podaří naplánovat prázdniny tak, aby se mohli zúčastnit celého tábora.

Termín, přerušení a pod. je možné upravit pouze ze zdravotních důvodů (např. návštěva lékaře, rehabilitace, doléčení a pod.)

Cenu tábora se snažíme držet na co nejnižší úrovni. To lze především proto, že se náš oddíl (členové a někteří rodiče) o tábořiště stará. Proto je nutné, aby se každý táborník také zúčastnil alespoň jedné této akce:

bourání tábořiště (neděle 27.8.2023), předtáborová brigáda (někdy v červnu 2024), stavba tábořiště (čtvrtek 27.6.2024).

Děkujeme za pochopení.

Třetí oddíl

Jsme oddíl pro děvčata a chlapce od 6  let.

Scházíme se každý pátek od 16 do 18 hod. na schůzkách v našem Skautském domově v Jilemnici.

Dále pořádáme víkendové akce, výlety a výpravy, podílíme se na údržbě klubovny a střediskového tábořiště ve Valdově u Nové Paky. Každoročně v druhé polovině července na tomto tábořišti probíhá 14denní tábor.

Kontakt na vedoucího oddílu:

Pavel Vitvar – Cípa
e-mail: paja.vitvar@centrum.cz
mobil: (+420) 732 963 538 (STS)